Hakkımızda

Hakkımızda

Star Bilişim ve Güvenlik Sİstemleri olarak bilgisayar servisi , güvenlik kamera sistemleri konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir.

Ev ve işlerlerine güvenlik kamera sistemleri, bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi isterseniz eviniz’den ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile güvenlik sistemleri güvenlik kamera sistemleri ile en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir.

Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Vizyon, Misyon ve Hedefler

Vizyon : Türkiye’nin bilişim sektöründe uzmanlaşmış lider firması olmaktır.

Misyon : Türk donanım ve yazılım sistemi gelişimine, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, kişi ve kurumlara özel, çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır.

Hedefler :
* Kârlılığını ve sağlam bilanço yapısını korumak.
* Yüksek seviyede müşteri tatmini sağlamak.
* Kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak.
* Çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmaktır.

> Teknik İşlemlerimiz Garantimiz Altındadır
> Ev ve İş Yerlerine Servisimiz Mevcuttur
> Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir

 

bilgisayar teknik servis

 

  1. Bilgisayar servisi, network ve veri kurtarma merkezi.
  2. Orta ve büyük ölçekli merkezlerin güvenlik ve alarm sistemleri.
  3. Santral ve telefon sistemleri, bu sistemleri oluşturan elementler, robot seslendirme ve müzik modülleri, ayrıca kurulum ve bakım hizmetleri.
  4. Uydu, gps ve çanak anten sistemleri, bina için tv yayın sistemleri ayrıca araç takip sistemleri.
  5. Küçük ve büyük işletmelerin personel mesai takibi ve giriş çıkış kontrolleri, oto park ve avm güvenlik dedektör sistemleri kurulum ve bakımı.
  6. Yazılım Crm uygulama ve e-ticaret hizmetleri, özellikle isteğe bağlı yazılımlar, işletim sistemleri ve antivirüs programları.